En Son Haberler

Banners APP Nedir ?
Banners APP Nedir ?

10 September, 2018 by Administrator

Banner APP Para Kazandıran Uygulama Şimdi...

View all blog entries →

Haber Arşivi

Duyuru

YFutureNET 'in Tüm Platformlarına tek kayıt ile Ulaşabilirsiniz.Aynı Kullanıcı adınız ve Şifreniz ile birlikte tüm platformlara giriş sağlayabilirsiniz.Ayrı Ayrı kayıt olmanız gerekmez. Geniş bilgi ve Kayıt için BURAYA TIKLA

Piyasa.Net

Arkadaşlar, Futurenet'in ücretsiz yeni projesi olan BannersApp kazançlarınızı FuturoCoin olarak alacağınız için işlem gören borsalardan Türk borsası PiyasaNet'de hesabınız yoksa şimdiden hesabınızı açmanızı öneririm

Piyasa.net Tüm Kullanıcılarının Coin Piyasasıyla ilgili tüm gelişmeleri yakından takip edebilecekleri aynı zamanda BitCoin ve buna benzer Coinleri güvenle alabilecekleri ve satışını yapabilecekleri bir takas Platformudur.

Tüm diğer Coinler Takas Platformlarında olduğu gibi Alıcılar ve Satıcıları biraraya getiren; gerçekleştirdikleri Coin Alım Satım işlemleri üzerinden işlem ücreti alarak Kazanc Sağlayan bir yapıdır.

Piyasa.net'in Farkı
Birçoğumuz bugğnlere kadar Bitcoin en başta olmak üzere Coin Piyasaları ile ilgili tüm bildiklerinizi arkadaş dostlarınıza paylaşmışsınızdır muhtemelen.Ve Coin alabilmeleri için arkadaş dostlarınızı kendi güvendiğiniz herhangi bir Coin takas Platformuna yönlentirmişsinizdir. ve Hatta onların hesap açma işlemlerine dahi yardımcı olmuşsunuzdur.
 

İşte bizlerin sizlerin yaptığımız bu yönlendirme ve yine harcadığımız emekler sayesinde takas platformları oldukça büyük miktarlarda para kazanmaktadırlar ve Halen kazanıyorlar.Peki bizim bu yaptığımız bu tavsiye işlerinden yönlendirmelerden herhangi bir Kazancımız oluyormu?
 

Tam bu Noktada Piyasa.Net  Diğer bilindik Takas Platformlarının aksine farklı olarak, Piyasa NET Network Marketing Sisteminin Gücünü kullanarak, kazanclarını kullanıcıları ile paylaşmaktadır.
 

ÜCRETSİZ ÜYELİK

PiyasaNet e Üye Olmak tamamen Ücretsizdir.Üye olduktan sonrasında Piyasa Net e yönlendireceğiniz çevrenizdeki eş dost arkadaşlarınızın bu platform üzerinden yapacakları tüm alım Satım işlemlerinde Şirket Kazancından, Bonus Planında belirtilen Oranlarda Gayet yüksek Kazanc tavsiye gelirleri elde edersiniz.

Limitsiz yani Sınırsız Sayıda kişilere tavsiye bulunmanız mümkündür ve tavsiye gelirleri kazanmak için herhangi bir ön şart yoktur.

Şayet Siz Ücretsiz üyesiniz ve Arkadaşlarınız da ücretsiz üye siz onların yaptığı her işlemden gelir elde edersiniz. Bukadar basittir.


Piyasa NET in amacı; Network Marketing Sistemlerinin gücünü doğru düzgün ve dürüst olarak kullanmaktır.Hiçkimseye İmkansız vaatler Bulunmadan, Mümkün olası Maksimum Gerçek Kazanc Paylaşımlarını Sağlayarak, Tüm Üyelerinin kazandığı Dünyanın en Sayılı Coin Takas Alım Satım Platformlarından birisi olabilmektir.
--------------------------
Sizde bu Dev Organizasyonumuzun bir Parçası olabilirsiniz.Zaten Hali Hazırda olan yaptığınız Coin anlatımlarınızdan ve Alım Satım işlemlerinden Yüksek Kazanclar elde edin.

Ücretsiz Üyelik ( STANDART ÜYELİK ) Sonrasında Şayet dilerseniz Sitemizi en Avantajlı olarak ta kullanmanız mümkündür. Bunun için Avantajlı Paketlerimiz vardır

1. Avantajlı Kullanım Paketi … 250$ +KDV

Sitemizde yapacağınız alım satımlarda ödeyeceğiniz işlem komisyonlarında %10 indirim.

2. Avantajlı Kullanım Paketi … 500$ +KDV

Sitemizde yapacağınız alım satımlarda ödeyeceğiniz işlem komisyonlarında %15 indirim.

3. Avantajlı Kullanım Paketi … 1500$ +KDV

Sitemizde yapacağınız alım satımlarda ödeyeceğiniz işlem komisyonlarında %25 indirim.

 

Klasik bonus planlarında bulunan “minimum işlem limiti, aktivite zorunluluğu, kol dengesi, kariyer, kariyer ödülü, sınırsız derinlikten kazanç vs., ve en önemlisi imkansız vaatler“ yoktur. 7.derinlikten sonrası için bonus verilmez. Hiç kimse, istese de, 3.avantaj paketi tutarından fazla bir bedel ödeyemez.

 

50$ ın üzerindeki birikmiş bonuslarınızın tamamı, 15 günde bir %20 stopaj kesintisi yapılarak bonus çekim talebi gerekmeksizin banka hesabınıza yatırılır.