En Son Haberler

Banners APP Nedir ?
Banners APP Nedir ?

10 September, 2018 by Administrator

Banner APP Para Kazandıran Uygulama Şimdi...

View all blog entries →

Haber Arşivi

Duyuru

YFutureNET 'in Tüm Platformlarına tek kayıt ile Ulaşabilirsiniz.Aynı Kullanıcı adınız ve Şifreniz ile birlikte tüm platformlara giriş sağlayabilirsiniz.Ayrı Ayrı kayıt olmanız gerekmez. Geniş bilgi ve Kayıt için BURAYA TIKLA

Kazanc Planı

FutureNet Kazanc Planı İncelemesi

FutureNet şirketi 2012 yılında iki sahip tarafından kuruldu: Roman Ziemian ve Stephan Morgenstern . Sahipler hem iş hem de pazarlamada uzun yıllara dayanan bir tecrübeye sahip olduklarından hala başarıyla genişletiyorlar. FutureNet, Polonya'dan faaliyete geçti, ancak genel merkezi Wroclaw, Varşova, ABD, Brezilya, İngiltere, Almanya, Ukrayna, Hindistan, Malezya, Filipinler, Rusya, Hong Kong, Vietnam gibi dünyanın diğer bölgelerinde bulunuyor ve yenileri hala oluşturuluyor. Şu anda, şirket Dubai'de FutureNet LLC, Abdulla AL Fahed-4, Ofis No. 210, Al Quisais ikinci, Birleşik Arap Emirlikleri'nin sermayesi 50.000 ABD doları ve 781893 sayılı sicilde girmiştir.

FutureNet , misyonu, kullanıcılar için iletişim kuracak ve kendi işlerini kurmalarını sağlayacak bir yer yaratmak olan modern bir sosyal ve multimedya platformudur . FutureNet, bir sosyal ağ üzerinde aktif olmak ve bir pazarlama planı uygulamak için karını paylaşıyor. Şirket, çevrimiçi kazanma, sosyal platform, çevrimiçi reklamcılık, oyunlar ve eksiksiz yenilik, FuturoCoin kendi kriptokrasi gibi 5 ana sektörden oluşmaktadır .

FuturoCoin, şifreli para birimlerinin tüm özelliklerine sahip bir madeni paradır. Kesinlikle bu şifrelemeyi piyasada ayıran özellikler şunlardır: kendi blok zinciri ve açık kaynak kodu. FuturoCoina'yı kendi ekskavatörleriyle çıkartmak mümkündür, bu nedenle şirketin kontrolsüzlüğü yoktur, yani merkezi olmayan bir sistem. FutureNet platformuna bağlı kullanıcılar arasında para depolamak ve aktarmak için cüzdanlar oluşturulmuştur. FutureNet'te kayıtlı olmayanlar için bir bilgisayar veya akıllı telefon için harici cüzdanlar bulunur. Kuşkusuz bir avantaj, işlem süresinin 4 saniyeden az olmasıdır. Teknolojiyi White Paper'a sahip olduğunuz için kendiniz de kontrol edebilir ve kaynak kodunu takip edebilirsiniz. Toplam çıktı 100.000.000 blockchaina Futuro kadar parçaları ve çalışma 30 000 000 sikke Kraliyet matrisleri ve pazarlama faaliyetleri ile ortakları için tasarlanmıştır.

FuturoCoin ödemeleri dükkanlar, portallar, kafeler ve 24bas.com mağazasında görünen ürünler içerecek . Her kullanıcı kendi ürünlerini sergilemekte özgür olacak ve ödemelerini FuturoCoinach'ta kabul edecektir. Ayrıca, FutureNet ve FuturoCoin'i henüz bilmeyenler için ek ilgi yaratacak ve platformda ticaret yapmak isteyecektir. Bir başka marka da FutureNet kafeleri ve lokantaları. Kriptokrasiteyi ödeyebilme imkânı, kesinlikle tüm dünyadaki topluluğu entrika haline getirecektir. Böyle bir projeyle ilgisini çekiyorsanız, franchise'ı 2018 yılına kadar satın alabilirsiniz.

Bu kripto paylaşımının başlangıcındaki topluluk 2,500,000 kişinin üzerinde olduğunu ve bunun talep ve istekliliğini etkilediğini düşünüyor. Bu sayının en az% 10'u onu satın alacağı zaman potansiyel bir artış düşünün.

Kripto alışverişi birçok borsada değiştirilebilir. FuturoCoin'i kabul eden ilk borsa dünyadaki en büyük borsalardır - Polonya Bitbay . FuturoCoin ayrıca Binance, Coinbase, Bleutrade, OKEX, EtherDelta, Bifinex, Poloniex, HitBTC, GDAX, Kraken, KuCoin, Bittrex, Bithumb, Liqui, Coinone, BitFlyer gibi diğer önemli borsaları cryptocurrency kabul edilecektir. FutureNet'in kendi kriptoglayı da vardır, bu kriptografta diğer kripto para birimlerini değiş tokuş edebilir ve satın alabiliriz.

Şirket, çeşitli yüksekliklerde ve bilgi işlem gücünde madencilik paketleri satın alıyor: 100 $, 250 $, 500 $, 1000 $, 5000 $, 10,000, 25,000 $. Her biri iki yıl boyunca bizim için çalışacak ve onları satın alabilecektir.

1. Direct Bonus

 

Madencilik paketinin her satışı için% 3-% 7 bonus

2. Kariyer Sponsor Bonusu

 

pozisyonu elde etmek için% 3 -% 7 sponsorluk bonusundan

3. Unilevel Bonus

 

% 1 -2 ila en fazla 10 derinlik seviyesi

4. Kariyer Bonusu

 

Kariyer pozisyonu kazanmak için% 1 -3 bonus 5 Eşleşme Ödülü - doğrudan ortakların cirosu üzerinde% 50'ye varan oranda bonus

5. Eşleşme Ödülü

 

doğrudan ortakların cirosu üzerinde% 50'ye varan oranda bonus 

6. Car Bonusu

 

 100 $ - $ 4000 araba başına aylık bonus 

7. İş Bedeni

 

400 $ 'dan 6000 $' lık işletme bonusu pozisyonu elde etmek için

Promosyon! Ocak ayına gelindiğinde, Kraliyet pozisyonunda matris satın almak için 50 FuturoCoin, bu pozisyonda her bir doğrudan ortak için 5 sent ve yapıda 1 sikke alabiliriz.

 

 

 

 

Direct Bonus

 

FutureNet bize madencilik paketlerini satın alma fırsatı sunuyor. Onlara teşekkürler, belirli bir paketin bilgi işlem gücüne karşı doğru miktarda para vererek her 1 dakikada bir kazanabiliriz. Bağlantımızdan direkt olarak kayıtlı olanlardan ikramiye alıyoruz. Burada daha önemli görevlerimizden biri, daha yüksek komisyon alabilmemiz sayesinde. miktarındaki miningową bir paket ile 100 $ kazanmak % 3 direk her direkt satışı ikramiye miktarındaki miningową bir paket ile 500 $ kazanmak % 5 direk her direkt satışı ikramiye 1000 dolara mal olan bir maden paketi ile , her doğrudan satış için % 7'lik doğrudan bir bonus kazanıyorsunuz

 

Daha küçük paketlere sahip olabilirsiniz ve maden paketlerinde herhangi bir kısıtlama yoktur. Doğrudan tescilli sizden daha yüksek bir paket satın alsanız bile bir komisyon alırsınız. FuturoCoin pazarlama planından komisyon ödemesi sırasında, kalıpların satın alınması için% 10 ayrılır. Bu onları doldurup ilave ikramiye almalarına neden olur.

 

Kariyer Sponsor Bonusu

 

BRONZ, GÜMÜŞ ve GOLD seviyelerine girerseniz , her satış için % 3'lük ek bir bonus kazanırsınız DIAMOND seviyesine hak kazanırsanız, 1 DIAMOND, 2 * DIAMOND , her satış için % 5 ek bir bonus kazanırsınız FUTURO VIP seviyesine hak kazanırsanız, her bir satış için % 7'lik ek bir bonus kazanırsınız

Unilevel Bonus

 

Düzensiz bonusun miktarı, sahip olduğumuz madencilik paketinin miktarına bağlıdır. Paket ne kadar yüksek olursa, önerilen kişileri satın alma bonusu o kadar yüksek olur. Her pakette bir sonraki seviyeden daha yüksek kazanç, paket kilidini $ 100 için paketi üç seviye aşağı kilidini $ aşağı 250 4 düzeyleri ve benzeri yukarı bir 10 kadar!

Kariyar Bonusu

 

Sıralamada birbirini takip eden seviyelere ulaşarak,% 10'dan% 3'e hatta 10'a kadar derinlik seviyesine kadar ek bir bonus alma imkânı buluyoruz

Eşleşme Ödülü

 

Eşleşen Bonus Kariyerinizdeki düzensizlik ve bonus seviyesinden direkt bağlı şirket pazarlaması ile eşleşen% 50 bonus alabilirsiniz. Aynı zamanda rütbenize de bağlı. Rütbe ne kadar yüksek olursa, grubunuzun kazanacağı yüzde o kadar fazla olur.

 

Kalifikasyon olmadan,% 5 eşleşen bir bonus kazanırsınız 

BRONZ -% 10 Eşleşen Bonus 

GÜMÜŞ -% 15 Eşleşen Bonus 

GOLD-% 20 Eşleşen Bonus

DIAMOND -% 30 Eşleşen Bonus 

1 * DIAMOND -% 35 Eşleşen Bonus 

2 ** DIAMOND -% 40 Eşleşen Bonus 

VIP -% 50 Eşleşen Bonus

Araba Bonusu

 

Araç BONUS Kariyerdeki uygun pozisyonlara hak kazandığınızda, FutureNet'de bir otomobil kiralamak için özel nakit bonusu alma fırsatı buluyoruz. Her ay pazarlama yapmak ve kariyerinizdeki belirli seviyeler için yeterlilikler kazanmak önemlidir. 

BRONZ - 100 $ / ay GÜMÜŞ - ayda 400 $ GOLD- 400 $ / ay DIAMOND - $ 1000 / ay 1 * DIAMOND - 1500 $ / ay 2 ** DIAMOND - 2500 $ / ay VIP - ayda 4000 ABD Doları

İş Bedeni

 

 İŞ geliştirme BUSUSU Kariyerinin daha yüksek ve daha yüksek seviyelere ulaşan aynı zamanda şirket FutureNet, mesela. Seyahat, ofis, otel, uçaklar dayalı iş yapma maliyeti harcanabilecek ikramiye iş ortakları için yeterlilik kazanmak. Bu bonus her ay için ödenir ve ödül miktarı sırasıyla: GOLD- 400 $ / ay DIAMOND - $ 1000 / ay 1 * DIAMOND - 1500 $ / ay 2 ** DIAMOND - 2500 $ / ay VIP - ayda 6000 dolar